Цветик-семицветик

Добро пожаловать на сегодняшний мастер класс от Светланы Юрковой, из которого вы узнаете все о том, как связать милую разноцветную погремушку своими руками.

Игрушка, сделанная своими руками – не только бюджетная альтернатива магазинным игрушкам, но и экологичная, а значит, и безопасная.

Эту погремушку выполнила настоящая мастерица и рукодельница Светлана Юркова. Как? Сейчас мы это с вами и узнаем.

 

 

Далее Комментариев: 2

Десять проверенных способов испортить Вашу фотографию

Советов о том, как надо делать хорошие фотографии, можно найти много. На эту тему написано и сказано не раз ( в том числе и мной). И я в будущем еще обязательно вернусь к вопросу о том, что НАДО делать, чтобы получить хорошую фотографию.

Но для начала я хотела бы поговорить о том, чего делать НЕ надо. О самых быстрых (и проверенных на собственном опыте!) способах испортить Ваши снимки, сведя на нет все усилия.

 

Далее Комментариев: 1

Зачем нужны слингобусы?

Малыш довольно рано начинает проявлять интерес к окружающему миру, даже во время кормления он не прекращает исследований. Ребенок вертится по сторонам, присасывается и тут же беспокойно поворачивается на любой шорох. Это никакой не отказ от груди, а всего лишь детское любопытство! Слингобусы помогут сконцентрировать внимание малыша и спасут маму от щипков, царапин, попыток повиснуть на цепочке или потянуть за волосы.

Слингобусы развивают мелкую моторику малыша, что положительно влияет на развитие внимания, мышления, оптико-пространственного восприятия, воображения, наблюдательности, зрительной и двигательной памяти, речи. Развитие навыков мелкой моторики важно еще и потому, что вся дальнейшая жизнь ребенка потребует использования точных, координированных движений кистей и пальцев, которые необходимы, чтобы одеваться, рисовать и писать, а также выполнять множество разнообразных бытовых и учебных действий.

Во время долгих путешествий в слинге они также незаменимы. Эта игрушка которая всегда с собой и не упадет на пол.

Также бусины хорошо почешут десенки малышам,   у которых прорезыватся зубки. Во многих бусах есть мягкие бусины и бусины-шуршалочки, которые заинтеруют Вашего малыша своим ненавязчивым звуком.  Играя с малышом, Вы сможете развивать слух и учить цвета, понятия маленький– большой, твердый–мягкий, гладкий–шершавый и просто развивать тактильные ощущения.

Привлекательный дизайн делает эти бусы не только качественной, безопасной игрушкой для ребенка, но и модным аксессуаром для мам.

 

Комментариев: 0

Пальчикові ігри

Розвивати дрібну моторику дуже важливо, адже на долоньках розташовані мовні. Існує пряма залежність між дрібною моторикою і точним артикулюванням звуків.

Пограйтесь кілька хвилин з пальчиками: позгинайте їх, порозгинайте, погладьте, помасажуйте. Супроводжуйте гру забавлянками. Наприклад: «Цей  пальчик – ляля, цей пальчик – мама, цей пальчик – тато, цей пальчик – баба, цей пальчик – дідо». Ці вправи потребують зовсім мало часу, а користь їх важко переоцінити.

З дитиною до року можна погратися в «Козу-дерезу», «Ладусі», «Сороку-білобоку». Старших діток вчіть робити різні фігури з пальців, пограйтесь у птахів.

Зробіть для дитини сенсорні мішечки. Наповніть їх різними крупами, макаронами, квасолею, горохом, борошном.

Комментариев: 0

Вчимо дитину розмовляти

У житті мами дуже багато клопотів: домашнє господарство, догляд за дитиною, стоворення гармонії в маленьком родинному колі, і дитині треба допомагати розвиватись. Як же все встигнути? І не менш важливе питання: що саме треба робити з народження, а що може зачекати до дитсадка чи і до школи? Ось кілька найпростіших порадд для розвитку мови.

Ще у маминому лоні малюк впізнає голоси мами і тата, реагує на них. До того ж, вчені встановили, що перші  50 слів дитина починає впізнавати задовго до того, як почне їх вимовляти. Висновок очевидний. Починати розмовляти з дитиною треба якомога раніше і якомога більше. Важливо вимовляти слова чітко і виразно, обов’язково повністю, не ковтаючи закінчення.

Дитині потрібно бачити вашу артикуляцію, тому спочатку приверніть її увагу до свого обличчя якимось цікавим звуком. Речення мають бути простими і повними. У перші  півроку  акцент варто робити на емоційності, а після 6 місяців на простоту мови.

Намагайтесь переставляти слова місцями і вимовляти  послідовно різні форми: «Де Софійчині черевички?», «Ось черевички», «Дуже гарні черевички», «Так, це черевички», «Зараз ми вдягнемо черевички», «На ніжки», «На праву ніжку», «А тепер на ліву ніжку». Говоріть голосно, виразно і з невеликими паузами – так дитині легше виокремити слово у  мові.

Варто залишати паузи для можливої відповіді дитини, навіть якщо вона ще зовсім не вміє розмовляти, то подумки вже відповідатиме. А вголос ви відповісте за неї: «Яку ми шапочку вдягнемо? Так, оцю, червону

Займенник дитина опанує ще не скоро, тому варто себе і дитину називати у третій особі. Наприклад, «Зараз мама розчеше Софійці волоссячко». Пам’ятайте про емоційне забарвлення мови (позитивне).

Постійно розмовляйте з дитиною. Наприклад, на прогулянці розповідайте малюку як гавкає собачка, нявкає котик, каркає ворона, кує зозуля (так-так, тисячі разів за рік J), які гарні високі дерева, зелена травичка, кольорові квіточки.

Зі старшою дитиною можна обговорювати складніші теми: про гарний зимовий день, що скоро настане весна, розтане сніг, прилетять ластівки. Згадати всі пори року, і т.д.

Поки ви зайняті домашніми справами, можна погратися в слова. Ви кажете слово, а малюк визначає, чи є у ньому, наприклад, звук «Б», «Р», «О». Кожне слово вимовляйте максимально чітко. Ця вправа тренує фонетичний слух.

Комментариев: 0

Навіщо потрібне слінгонамисто

Дитині завжди цікаві мамині прикраси, а сидячи у слінгу, вона може легко до них дотягнутись. Отже, хочеться, щоб вони були безпечними, і зовсім добре, якщо ще і корисними. Намисто з обв’язаних бавовняними нитками дерев’яних або пластикових намистин не лише не зашкодить немовляті, а й допоможе йому пізнати різні кольори і фактури намистин. А дітки обожнюють щось новеньке.

Слінгонамисто на маминій шиї - дуже цікава розвиваюча іграшка для малюка у слінгу. Завдяки різній фактурі намистин стимулює розвиток дрібної моторики у дитини. Яскраві кольори сприяють кращому фокусуванню зору немовляти. Намистини з дзвіночками привертають увагу дитини ненав’язливим приємним звуком.

Комментариев: 0